Slim N Lift Ürün Görseli

Slim N Lift

Sağlık için spor yapmak Sağlık için spor yapmak  

Bir çok erkek göbeklerin den memnun olduklarını dile getirseler de aslın da erkeklerin de içleri içini yemektedir. Fazla kilo dan memnun olan hiç bir insan olmasa da erkekler göbeksiz erkek mi olur ? Ya da göbeksiz erkek , balkonsuz eve benzer gibi cümleler ile kendilerini avutmaktadırlar peki sağlıklı olmak için ne yapmamız gerekir ?

Sağlıklı bir insan olmak için ilk kural fazla kilolarımız dan kurtulmak olacaktır. Bunun için de mutlaka ama mutlaka spor yapmanız gerekmektedir. Diğer önemli bir kural da sağlık için spor yapmaktır. Sporu her şeyden önce sağlığınız için yapmalı ve sporu bir yaşam tarzı haline getirmeniz gerekmektedir.

Spor yapmak hayatınıza hem sağlık , hem de psikolojik olarak çok faydaları bulunmaktadır. Sizler de daha sağlıklı bir insan haline gelmek istiyorsanız mutlaka bu konu da kararlı olmanız gerekmektedir. Spor yapmak azim ve kararlık isteyen bir konudur. Bu neden ile mutlaka sporu sizler de hayatınızın en önemli yerine koymaya çalışın…

 

Slim N Lift

Et, balık, tavuk, yumurta, havuç ve patates dışındaki sebzeler, Erkek göbeğini nasıl eritir ?

Tarihe baktığınız da en gözde erkeklerin göbekli değil, göbeksiz olduklarını sizler de göreceksiniz. Bu neden ile de artık göbeğinizin sempatik göründüğü inanışın dan bir an önce vazgeçmeniz gerekmektedir. Kadınların ömrü kilo aldım mı ? Diyerek geçerken erkekler bu konu da o kadar da dertli görünmüyorlar. Erkek göbeğini nasıl eritir ? İşte sizlere bu sorunun cevabı ;

  • Kaloriler yerine ne yediğinize dikkat etmeniz gerekmektedir. Protein oranı yüksek ve düşük kalorili gıdaları tercih etmeniz sizlere iyi gelecektir.
  • Gazlı içecekler den ve şekerli olan yiyecekler den her zaman uzak durmanız gerekmektedir.
  • Diyeti ve sporu sadece zayıflamak ve vücudunuz da ki fazlalıklar dan kurtulmak olarak görmeyin. Sporu yaşam biçiminiz haline getirmeye özen gösterin.
  • Amacınız kilo vermek değil her zaman yağlar dan kurtulmak ve daha sağlıklı bir insan haline gelmek olsun.
  • Et, balık, tavuk, yumurta, havuç ve patates dışındaki sebzeler her zaman rahatlıkla tüketeceğiniz gıdalar olacaktır.