Slim N Lift Ürün Görseli

Kilolu olan erkek nasıl giyinmelidir ?

Kilolu olan erkek nasıl giyinmelidir ?Kilolu olan erkek nasıl giyinmelidir ?

Kilolu olan erkeklerin nasıl giyineceklerini bilmemeleri son derece normaldir. Çünkü üstlerine ne giyerler ise giysinler olmaz. Bu yazımız da sizlere kilolu olan erkek nasıl giyinmelidir ? Bu soruyu sizler için cevaplamaya çalışacağız.

  Kilolu olan erkekler genel de kot pantolon giymezler ve de renkli giyinmek yerine daha çok koyu renkli giyecekleri tercih ederek arka planda kalmayı tercih ederler ancak bu şekil de daha fazla dikkatleri üzerine çektiklerinin de farkın da olmazlar.

İri olan erkekler pantolon olarak kanvas ve koton olan kıyafetleri tercih etmelidirler. Spor gömlekler de kilolu olan erkekler için moda da vazgeçilemezler arasın da yer almalıdır.

Kilolu olan erkekler önden düğmeli olarak iliklenen kıyafetleri tercih edebilirler, hırka ya da kalın kazak tarzın da. Bu giyinme şekli kişilere hem daha elit olma hem de düzgün görünüm kazandıracaktır.

Aksesuar olarak kilolu olan erkekler saat ya da küpe gibi tamamlayıcı aksesuarları tercih edebilirler. Özellikle siyah renkli olan üzerin de desen olmayan küpeleri tercih edebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )