Slim N Lift Ürün Görseli

Slim’n lift korse yorum

Slim'n lift korse yorumSlim’n lift korse yorum

Slim’nlift korse son zamanlar da erkeklerin gözdesi haline gelmiş olan bir atlet korsedir. Slim’n lift korse kesinlikle bir zayıflama ürünü değildir sizleri zayıflatmaz. Slim’n lift korse göbek, bel ve göğüs bölgeleriniz de ki fazlalıkları gizleme özelliği taşıyan atlet tipi korsedir. Slim’n lift korse yorumları sayfamız da yer alan yorumlar kısımın da yer almaktadır. Ürünün kullanıcıları tarafın dan yapılan yorumlar sayfamız da detaylı bir şekil de verilmiştir.

Slim’n lift korse hakkın da detaylı bilgiyi sayfamız da yer alan nedir ? Kısımın da görebilirsiniz. Ürün son derece kullanışlı olması ve kıyafetlerin altın dan her hangi bir şekil de belli olmadığı için son derece kullanışlı olan bir üründür. Erkeklere özel olarak tasarlanmış olan bu korse son yıllar da bir çok erkek tarafın dan da tercih edilmektedir.

Slim’n lift korse %20 spandex denen ve %80 de naylon kumaştan üretilmiştir. Terletmez ve istediğiniz zaman makine de düşük derece de yıkayabilirsiniz. Diğer korseler gibi kullanımı zor olan bir korse değildir. istediğiniz zaman bu korse den sipariş verebilir ve bizleri arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Kargolarınız sizlere sadece bir telefon kadar uzaklıkta arayın ve ayağınıza kadar gelsin.

Slim’n lift korse her zaman en kullanışlı erkek korsesi olarak piyasa da adın dan söz ettirmeye devam ediyor arayın siparişlerinizi siz de verin…

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )