Slim N Lift Ürün Görseli

Slim N Lift

paranfinliParanfinli Korse

  Yüzü poliamid olup , terin vücuttan emilmesini sağlamaktadır. Paranfinlenmiş özelliğin den dolayı terlemenin daima olmasını sağlayıp vücut sıcaklığını tutmaktadır. Korsenin dış kısımı yüzü ile aynı olup ikinci kısım da oluşan teri emerek selülitin yok olmasına yardımcı olur. Bayanlar için özel olarak tasarlanan bu korselerin tam 3 çeşidi bulunmaktadır. Paçalı, kilotlu ve skandal olmak üzere 3 çeşit bayan paranfinli korse üretilmektedir.

   Selülit özellikle karın, basen, bacak bölgesin de boy göstermektedir. Doğum öncesi ve doğum sonrası ayrıca bütün organ düşüklüğü ve fıtık vakaaların da tam anlamı ile tercih edilen bir üründür. Bu korseleri kullanmaya başladığınız andan itibaren vücutta oluşan yağ tabakası incelmeye başlayacak ve zaman için de sizlere selülitlerin yok olmasına yardımcı olacaktır…

Slim N Lift

fdgdfgErkekler için atlet tipi korse 

Herkes hayatın da fazla kilolarını gizlemek giremedikleri kıyafetlerin içine rahatlıkla girmek ister bu makalemiz de erkeklerin de fazlalıklarını gizlemek istediklerini düşünerek son zamanların erkeklere yapılmış olan en iyi iyiliklerinden bir tanesi olan erkekler için atlet tipi korseyi sizlere tanıtmaya çalışacağız. Erkeklere özel olarak üretilen bu korse slim’n lift erkek korsesinden başkası değil.

Her zaman bayanların fazlalıklarını gizleyebilmeleri için üretilen ürünlerin reklamlarını görür dururuz artık erkekler için de çok kullanışlı ve mükemmel bir tasarıma sahip olan bir ürün bulunuyor. Slim’n lift atlet korse özellikle atlet şeklin de olması nedeni ile erkeklerin çok rahat bir şekil de kullanabilmelerine yardımcı olmaktadır. Amerika’da milyonlarca erkek bu korseden yardım alarak daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Erkekler için de artık bir korse var her erkek bu korse den yardım alabilir. Slim’n lift korse atlet şeklin de olduğu için giydiğiniz kıyafetlerin altından belli olmamaktadır. Yani kimse altınızdan bir korse olduğunu anlamayacak tır.

 

Slim N Lift

slim 3Göbek Korsesi

  Her zaman bayanların kilo takıntıları için makale yazardık ancak bu makalemiz de erkeklerin fazla kiloları için yazı yazacağız ve sizlere erkeklere özel olarak üretilen bir korseyi sizlere tanıtacağız. Erkeklere özel olarak üretilen Slim’n Lift erkek korsesi her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmaktadır. Amerika’da çok kısa bir süre de milyonlarca satarak satış rekorları kırmayı başarmış olan atlet tipi erkek korsesi artık ülkemiz de de sizlerin beğenisine sunulmuştur.

   Erkekler bu güne kadar göbeklerini gizleyemedikleri için ve bir yan da da çekinerek göbeksiz erkek mi olur diye kendilerini kandırıyorlar artık erkeklerin kendilerini kandırmalarına gerek kalmadan göbek korsesi sayesin de fazla kilolarınızı gizliyebileceksiniz.  Her erkek istediği kıyafetin içine rahatlıkla atlet tipi korseyi giyecek ve mutlu bir şekil de vücudu sergileyecek . Siyah ve beyaz renk seçeneği ve en önemlisi atlet şeklin de olması bu korsenin çok daha kullanışlı olmasını ve hareketlerinizi kısıtlamamasını sağlamaktadır…

 

Slim N Lift

slim n lift 9Zayıf Gösteren Korse

Kilolar her zaman hem bayanların hem de erkeklerin sorunu olmuştur. Bu konu özellikle uzun zamanlardır bayanların en büyük sorunu olarak ele alınsa da erkekler de kilolarından şikayetçi olmaktadırlar ancak bayanlar için bir çok korse , ürün piyasaya sunulurken erkekler için bugüne kadar böyle bir ürün yoktu ancak günümüz de erkekler de artık fazlalıklarını gizleyebilecek.

Zayıf gösteren korse olarak karşımıza çıkan bu ürün Slim’n lift erkek korsesidir. Bu çok özel korse erkekler için özel olarak üretilmiş olan kıyafetlerin altından belli olmayan atlet tipin de tasarım edilmiş mükemmel bir üründür. Sizler de bu muhteşem atletten aynı normal giydiğiniz atlet gibi kullanarak giremediğiniz kıyafetlerinizin içine rahatlıkla girebileceksiniz. Her erkek baklava dilimli kasları olsun ister ancak bu kaslar için gereken egzersizleri yapamaz . Zayıf gösteren korse ile sizler de bu görünüm de olabileceksiniz.

Slim’n lift beden seçiminizi nedir sayfamız da yer alan beden seçeneklerinden yapabilir ve size uygun olan renk seçeneğini tercih edebilirsiniz….

Slim N Lift

slim 1 Atlet Korse

Fazla kilolar hem erkekleri hem de bayanları çok rahatsız eden bir durum olmasına rağmen erkekler için bu konular da pek adım atılmazdı bu makalemiz de erkeklerin fazla kilolarını gizlemelerini sağlayacak ve aynı zaman da göbek, bel ve göğüs bölgelerin de yağların yakılmasına yardımcı olacak atlet korse ile artık erkekler de fit bir vücut görünümüne kavuşacak. Göbek eriten korse erkeklere özel olarak tasarlanmış atlet şeklin de korsedir.

Erkekler yaşamların da fazla kilolarını savunmak için göbeksiz erkek mi olur , göbeksiz erkek balkonsuz ev gibidir sözlerinin arkasına sığınmaktadır. Aslın da her erkek kaslı ve baklava dilimli karın kaslarına sahip olmak illaki ister . Slim’n lift erkek korsesi sizlere bu konu da sizlere yardımcı olacak çok özel bir üründür.

Erkekler bu üründen yardım alarak daha fit , sağlıklı bir görüntüye kavuşabilirler. Sizler de bu üründen yardım alın. Amerika’da milyonlarca satılan bu atlet günümüz de ülkemiz de de yok satmakta ve çok tutulan bir ürün haline gelmiştir.

Slim N Lift

Baklava Desenli KorseBaklava Desenli Korse

Göbeksiz erkek mi olur ? Gibi erkekleri avutucu olan bu sözler artık tarihe karışacak erkekler de artık istedikleri kıyafetleri giyebilecek ve daha fit bir vücuda sahip olacaklar en azından öyle görünecekler . Erkekler, kadınlar kadar bu konular da şikayetçi olmasalar da aslın da erkekler de bu konulardan şikayetçidirler. Yani erkekler de göbeklerinden, sarkan göğüslerinden şikayetçi olmaktadırlar.

Bu makalemiz de sizlere baklava desenli korse yani Slim’n lift erkek atlet korsesi hakkın da bilgi vereceğiz. Slim’n lift erkek korsesi son yıllar da özellikle Amerika’da milyonlarca satılmış olan bir üründür. Erkekler bu ürün ile hayalin, kurduklarını baklava dilimli karın kaslarına kavuşmaktadırlar. Sizler de fit ve daha dik bir duruş sergilemek istiyorsanız bu üründen yardım alabilirsiniz.

Erkekler de istedikleri kıyafetleri giymek de özgür olamalı diye düşünen kişiler bu ürünü piyasaya sunarak erkeklerin de , bayanlar gibi rahat etmesini sağlamış olmaktadırlar. Her erkek kaslı vücuda sahip olmak ister ancak yoğun egzersiz ve spor programlarına ne yazık ki vakit bulamazlar…