Slim N Lift Ürün Görseli

Slim N Lift

Kadınlar mı , erkekleri kolay kilo alır ?Kadınlar mı , erkekleri kolay kilo alır ?

Kadınların kafalarına en çok takılan konular dan bir tanesi de erkeklere göre daha kolay bir şekil de kilo almalarıdır. 

Kadınlar da ki yağ oranı erkeklere göre daha yüksektir. Bu durum da metabolizmanın yavaşlamasına neden olmaktadır. Bu neden ile de kadınlar erkeklere göre kilo alma konusun da daha dikkatli olmalıdır.

Kadınlık hormonunun yüksek olması nedeni ile kadınların kalça ve basen bölgelerin de yağlanma daha fazla görülmektedir.

Kadınların bu sorunu ortadan kaldırması için aç kalmaları değil az ve sık olarak yemek yemeleri gerekmektedir.

Her doğum sonrasın da alınan ve verilen kilolar metabolizmayı yavaşlatmaktadır. Bu neden ile kilolar kalıcı olabilir.

Hamile olan bir bayanın en fazla alması gereken kilo 15 tir. Bu neden ile bu dönem de düzenli beslenmeye dikkat edilmelidir. Süt çoğalması için komposto tüketmeniz gerekmektedir.

Kadınlar kısaca özetlemek gerekir ise erkeklere oran ile kilo almak konusun da çok daha dikkatli olmaları gerekmektedir.

Slim N Lift

sarkmaErkekler de deri sarkması  

Şişmanlık sorunu ile yıllarca boğuşup zayıflamak için o kadar çaba harcadıktan sonra genellikle aynı derece de can sıkıcı bir problem ile daha karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu soruna erkekler de deri sarkması denmektedir. Sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olmak için çaba gösteren insanlar bu problemler ile karşı karşıya kaldıkların da canları sıkılması son derece normal olarak kabul edilebilir.

Zayıflama sonrasın da deri sarkması çeşitli yöntemler ile azaltılabilmektedir. Ancak bu durum da en önemli faktör kalıtsal özelliklerdir. Bazı insanlar yağlanmayı en aza indirse bile ne yazık ki sarkmalardan kurtulamıyorlar. Bu tarz durumlar da da ameliyat dan başka hiç bir çare kalmamaktadır.

Deri sarkması yaş ilerledikçe deri elastikliğini kaybettiği için ilerleyen yaşlar da çok daha fazla yaşanana bir problem haline gelmektedir. Hızlı kilo verdiğiniz takdir de de bu tarz problemler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Önemli olan sağlıklı ve kalıcı bir şekil de kilo vermektir.

 

Slim N Lift

kilo sorunu olan erkeklerErkekler için beslenme önerileri  

Kontrollü bir şekil de kilonuzu dengelediğiniz de hem sağlık açısından hem de daha fit bir görünüme kavuşmak açısından hem kadınlar hem de erkekler için büyük bir önem taşımaktadır. İşte erkekler için beslenme önerileri ;

  • Kalp sağlığını korumak için hafta da en az 2 kere balık yemeniz gerekmektedir. Hafta da en fazla  2 kere tercih edilmelidir. Görünen yağların ayrılmasın da büyük önem taşımaktadır.
  • Yağ alımını azaltmak için süt ve süt ürünlerinin yağsız olanlarının tercih edilmesi çok büyük önem taşımaktadır. Peynir porsiyonlarını çok büyük tercih etmemeniz gerekir.
  • En az bir öğün de sebze tüketilmesi gerekmektedir. Zeytin yağlı olarak yiyebileceğiniz gibi salata olarak da tüketebilirsiniz.
  • Meyvelerin antioksidan özellikleri sizleri kanserden koruyacağı için bu durum dan faydalanmanız gerekmektedir.
  • Kalp sağlığını destekleyen yağlı tohumlar tüketilmelidir. 10 adet badem ya da 10 adet fındık bu konu da sizlere yardımcı olacaktır.
  • Hafta da 3-4 gün düzenli olarak yürüyüş yapılması gerekmektedir.
  • Karaciğer yağlanması, gut hastalığı gibi rahatsızlıkları olan şişmanlar alkol alımı konusun da daha dikkatli olmalıdırlar.

 

Slim N Lift

göbek eritmeKilo almamak için önerileri !

Şişmanlık günümüz de yoğun olarak yaşanan ve harcadığı kaloriden daha fazla alanların kaçınılmaz olan durumlar gibi görünse de aslın da bu söylem büyük bir problemi basite indirgemektedir.  Tükettiğiniz gıdaların içeriğin de yer alan gizli düşmanlar da obeziteye ve kilo almanıza neden olmaktadır.

Kilo almamak için ilk olarak yapmanız gereken kesinlikle çok yemek yememek değildir. Sadece doğru ve sağlıklı bir şekil de beslenerek ve egzersizler yaparak daha sağlıklı bir hayat geçirebilirsiniz. Sizler de daha mutlu bir insan olarak hayatınıza devam edebilirsiniz.

Günde en az üç öğün yemek yemeniz gerekmektedir. Ancak yediğiniz besinlerin kalorilerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Yediğiniz yemekleri iyi çiğnemeniz gerekmektedir. Bu durum yemeği daha iyi yakılmasına yardımcı olacaktır.

Yediğiniz gıdalar sadece kilo almanıza değil bir çok konu da sizleri rahatsız edebilir. Bu neden ile sağlığınızı her şeyden öne düşünerek sağlıklı beslenmeniz gerekmektedir.

Kilo almamak için öneriler konusun da sizlere ilk olarak bunları söylememiz gerekmektedir.