Slim N Lift Ürün Görseli

Slim N Lift

Erkek ve fit vücut Erkek ve fit vücut  

Her erkeğin hayalidir baklava dilimleri gibi olan bir karın kası, deve kuşu yumurtası gibi olan kol kasları ancak bunu yapmak için de çok sabırlı olmanız ve gerçekten enerji harcayarak çalışmanız gerekmektedir.

Sadece çalışma ile de değil yediklerinize, içtiklerinize, ne kadar kalori aldığınıza, yaktığınıza ve daha bir çok şeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu neden ile de fit bir vücuda sahip olmak her insanın harcı değildir. Peki bu şekil de bir görünüme spor yapmadan nasıl sahip olabilirsiniz ?

İşte asıl mesel de tam bu nokta da başlamaktadır. Slim’n lift korse sizlere bu şekil de bir görünüm sağlamaktadır. Baklava dilimli korse olarak da geçen bu korse vücudunuz da ki fazla kiloların gizlenmesine yardımcı olarak daha fit bir vücut görünümü sağlamaktadır.

Sizler de özel günleriniz de kendinize bir yardımcı arıyorsanız bu korse den yardım alabilirsiniz. Giremediğiniz kıyafetlerinizin , gömlekler, tişörtler artık sizler de özel günleriniz de bunları rahatlıkla giyebilecek ve dolaşabilirsiniz.

 

Slim N Lift

erkekler için göbek bölgesiErkeklerin kas yapması ?

Her erkek daha kaslı bir vücuda sahip olmak ve fit bir görünüme sahip olmak ister ancak bir çok erkek göbeklerine Türk  kası diyerek kendilerini kandırmaktadır. Peki kas yapamıyorsanız bu şekil de bir görünüme nasıl sahip olacaksınız bu yazımız da sizlere bu konu hakkın da bilgi vermeye çalışacağım.

Son zamanlar da adını sıkça duyduğunuz slim’n lift erkek atlet korsesi erkeklerin özel günlerin de erkeklerin yardımına koşmaktadır. Bu çok özel korse özel kumaş yapısı ile sizlere günlük hayatta rahatlık vererek ve terletmeden kullanmanıza imkan tanımaktadır. Sizler de artık özel günleriniz de istediğiniz gömlekleri rahatlıkla giyebilir ve ortada büyük bir öz güven ile dolaşabilrsiniz.

Her erkek için uygun bedeni var olan bu muhteşem korse sizlere bir telefon kadar yakındır. Sizler de rahatlıkla atlet korse den yardım alarak fazla kilolarınızı gizleyebilirsiniz.

Slim N Lift

kilolu erkekler nasıl giyinmeliKilolu erkekler nasıl giyinmeli ?

Kilolu erkekler günlük hayatların da nasıl daha şık ve tarz görünebilirler bu yazımız da sizler için biraz araştıralım dedik.

İlk olarak sizlere belirtmemiz gereken kilolu erkekler bol bol spor gömlek ve polo yaka tişörtler giymelidirler. Bu ürünler erkekleri çok daha zayıf gösterecektir.

Kilolu görünmenize neden olacak renkli ve çizgili t-shirtler, bisiklet yakalı t-shirtler, çift renklere sahip t-shirtler kesinlikle kilolu erkekler tarafın dan tercih edilmemelidirler.

Bu tarz kıyafetler kilosu olan erkekler tarafından kullanıldığı zaman ne yazık ki hem çocuksu bir görünüm vermek de hem de kilolu görünmenize neden olmaktadır.

Kilolu insanların tek renk ve daha çok  pamuklu kıyafetleri tercih etmeleri gerekmektedir. Terleme olayı çok olduğun dan kot seçerken koyu renkli olan kotları tercih etmeniz gerekmektedir.

Bunun dışında kilosu olan erkeklere canvas pantolonlar ve gömlekler çok daha fazla yakışacaktır.