Slim N Lift Ürün Görseli

Slim N Lift

Kilo vermek isteyen erkeklere öneriler Kilo vermek isteyen erkeklere öneriler  

Erkekler kilo kontrolü konusun da kadınlara göre çok daha şanslıdır. Bu yazım da sizlere biraz kilolu olan erkeklerin sağlık sorunların dan söz etmek istiyorum.

Kilonuzu ideal olan kilo da tutmak ve daha sağlıklı bir hayat geçirmek hem erkek, hem de bayanlar için son derece büyük önem taşıyan bir konudur.

Erkeklerin hayatların da daha sağlıklı bir yaşam geçirmeleri için gerçekten de beslenme konuların da bazı noktalara dikkat etmeleri gerekmektedir.

Kilolu erkeklerin bir çoğu tansiyon, damar tıkanıklığı, kalp sorunları, karaciğer de yağlanma, şeker hastalığı ve daha aklımıza gelmeyen bir çok rahatsızlıkla karşı karşıya kalabilir.

Bu sorunlar dışın da kilolu olan bireyler eklem ve kas ağrıları, solunum problemi de yaşamaktadırlar. Yani yolda yürürken tıkanacak, hiç bir şeyden zevk almayacaksınız.

Bu şekil de bir hayatı kimse yaşamak istemez bu neden ile Kilo vermek isteyen erkeklere öneriler konusun da en büyük önerimiz yemek yemek den vazgeçmeniz ve sağlıklı bir şekil de beslenmeniz olacaktır.

 

Slim N Lift

Kilolu olan erkek nasıl giyinmelidir ?Kilolu olan erkek nasıl giyinmelidir ?

Kilolu olan erkeklerin nasıl giyineceklerini bilmemeleri son derece normaldir. Çünkü üstlerine ne giyerler ise giysinler olmaz. Bu yazımız da sizlere kilolu olan erkek nasıl giyinmelidir ? Bu soruyu sizler için cevaplamaya çalışacağız.

  Kilolu olan erkekler genel de kot pantolon giymezler ve de renkli giyinmek yerine daha çok koyu renkli giyecekleri tercih ederek arka planda kalmayı tercih ederler ancak bu şekil de daha fazla dikkatleri üzerine çektiklerinin de farkın da olmazlar.

İri olan erkekler pantolon olarak kanvas ve koton olan kıyafetleri tercih etmelidirler. Spor gömlekler de kilolu olan erkekler için moda da vazgeçilemezler arasın da yer almalıdır.

Kilolu olan erkekler önden düğmeli olarak iliklenen kıyafetleri tercih edebilirler, hırka ya da kalın kazak tarzın da. Bu giyinme şekli kişilere hem daha elit olma hem de düzgün görünüm kazandıracaktır.

Aksesuar olarak kilolu olan erkekler saat ya da küpe gibi tamamlayıcı aksesuarları tercih edebilirler. Özellikle siyah renkli olan üzerin de desen olmayan küpeleri tercih edebilirsiniz.

Slim N Lift

fdgdfgGöbeğinizi gizlemenin yolları  

Günümüz de erkekler de fazla kiloları ile başları derttedir. Fazla kiloların dan bir çok erkek kurtulmak istemesine rağmen ne yazık ki kilo vermek de zorlanmaktadırlar. Bu yazımız da sizlere fazla kilolarınızı gizleyebilmeniz için çok özel bir üründen söz edeceğim.

Bir çok erkek günümüz de bu muhteşem üründen yani atlet korse olan slim’n lift ürününden yardım almaktadır. Bu ürün bir zayıflama ürünü ya da kilo vermenizi sağlayan bir ürün değildir.

Slim’n lift korse günlük hareket kabiliyetinizi aksatmadan rahat bir şekil de göbek bölgeniz de bulunan fazlalılığın gizlenmesine yardımcı olmaktadır. Sizler de bu rahat korse sayesin de özel anlarınız da istediğiniz kıyafetlerin içine rahatlıkla girme şansı bulabileceksiniz.

Bir çok erkek günümüz de göbeğin den iyi söz etse de ne yazık ki , erkekler de fazla göbeklerine takmış durumdadır.