Slim N Lift Ürün Görseli

Slim N Lift

Erkeklerde kilo problemleri Erkeklerde kilo problemleri  

Günümüz de bir çok insan fazla kiloların dan ya da bölgesel olarak zayıflamak istediğin den sürekli olarak söz etmektedir. Erkekler genel de kilo konusun da kadınlara göre daha rahat davranmaları gerekmektedir.

Kadınların vücutların da bulunan yağ oranı erkeklere göre daha fazla olduğu için kadınlar çok daha rahat bir şekil de kilo almaya meyilli olurlar. Erkekler kas yapıları daha fazla olduğu için kadınlara göre daha zor kilo almaktadırlar.

Erkekler genel de kiloları ile barışık gibi görünseler de erkekler de göbeklerini son derece dert eden insanlardır. Bu konu da her zaman erkeklerin balkonsuz erkek mi olur ya da Türk kası bu diye kendilerini tiye alsalar da erkeklerin de kilo sorunları vardır.

Kilo her zaman sağlığınıza büyük bir tehdittir. Bu neden ile her zaman sağlığınız açısın dan rahat bir gelecek geçirmek için bu konular da dikkatli olmanız gerekmektedir. Her zaman hayatınız da spor ve sağlıklı beslenmeye özen göstererek yaşayın emin olun bu şekil de çok daha mutlu insanlar haline geleceksiniz…

 

Slim N Lift

Kadınlar mı, erkekler mi kolay kilo alır ?Kadınlar mı, erkekler mi kolay kilo alır ?

Kadınların kafasını karıştıran diğer bir konu da erkekler den daha kolay bir şekil de kilo almalarıdır. Kadınlar da ki yağ oranı erkeklere göre daha yüksektir , bu durum da metabolizmanın yavaşlamasına neden olmaktadır. Bu durumun sonucun da da kadınlar daha çabuk kilo almaktadırlar. Yani kadınların, erkeklere göre bu konu da daha dikkatli olmaları gerekmektedir.

Kilo sorunu günümüz de ciddi anlam da sağlık sorunlarına yol açmak da ve sağlığınızı tehdit etmektedir. Sizler de sağlık problemlerine yakalanmamak adına ve daha mutlu bir insan olarak hayatınıza devam etmek için kilo sorununuz var ise bu sorun dan kurtulmaya bakınız.

Sağlık hayatınız da her şeyden önce gelmelidir. Bu neden ile hayatınıza sizler de daha fazla özen gösteriniz. İnsanlar hayatların da her zaman sağlıklı olmak için çaba harcamaktadır. Fazla kilolar psikolojik olarak da sizlere büyük zararlar vermektedir. Bu neden ile daha dikkatli olmanız ve kilo vermek için çaba göstermeniz gerekmektedir.

Slim N Lift

erkeklerde göbek çevresinin boyutlarıKilo vermek için egzersiz şart !

Kilo vermek isteyen insanlar genel de oturdukları yer den kilo vermek isterler ancak bu durum o kadar da mümkün olan bir durum değildir. Bu neden ile kilo vermek istiyorsanız mutlaka bunun için bir çaba göstermeniz gerekmektedir. Hiç bir zaman yemek yemeyi keserek oturduğunuz yer den kesinlikle kilo vermeniz mümkün değildir.

Kilo vermek istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken bir uzmana giderek sizlere uygun olan diyet listesini uygulamaya sokmanız gerekmektedir. Diyet programına bire bir uymanız gerekmektedir. Onun dışın da da yapmanız gereken egzersiz yapmak olacaktır. Egzersiz ciddi anlam da çok büyük önem taşımaktadır.

Düzenli olarak spor yapmak her zaman hem sağlığınız, hem de kaliteli bir yaşamınız olması konusun da sizlere yardımcı olacaktır. Bu neden ile sizler de fazla kilolarınızı ciddi anlam da kafanıza takın ve kilo vermek için her zaman çaba gösteriniz.

Her kadın kilo verebilir ancak öncelikle bu durumu istemesi gerekmektedir. Kadınlar azimli oldukların da her zaman her şeyi yapabilirler.