Slim N Lift Ürün Görseli

Bel Eğitiminiz Hakkında Bilmek İstemek İçin 13 Şey Var

Bel Eğitiminiz Hakkında Bilmek İstemek İçin 13 Şey Var

Uzman bir korse üreticisi, bel eğitiminin sadece kırpılmış gövdenin dışında neden sunduğunu açıklıyor.

 

 

Kadınlar (ve erkeklerin) yüzlerce yıldır korse giyiyorlar, ancak Kardashianlar ne zaman bunu yapıyorlar? Boom! Bel egzersizi sıcak bir konudur.

 

Moda kum saati ile olan sevgi ilişkisine döndükçe, daha fazla insan bel eğitiminin nasıl yürüdüğü konusunda sorular sorar. San Francisco’nun Sonbahar Adamme’sine döndük , bağlama eğilimi hakkında cevaplar almak için Dark Garden Corsetry & Couture ve dünyanın önde gelen korse üreticilerinden birinin sahibidir .

 

Bel egzersizleri şu anda popüler bir konudur. Bu corseting ile aynı mı?

 

İlişkide olduklarını söyleyebilirim, ama hiç de aynı şey değildir. Bel eğitimi, korselerin tutarlı bir şekilde giyilmesi yoluyla doğal bel boyutunu kademeli olarak azaltmaktır. Korseler, eğlence, moda, kostüm, temel ve hatta tıbbi destek ile sırt desteği için giyilebilir

 

Bel egzersizleri nasıl başladı?

 

Bu oldukça ilgili bir sorudur. Bir şey bildiğimiz ilk bel eğitmenleri eski Girit’teki savaşçılardı. (Görünüşe göre önemli ölçüde küçük bir bele sahip olmak için atletik bir cesaret belirtisi idi.) Tarih boyunca ünlü bel eğitmenleri vardı – çoğunlukla telifli veya bugünkü ünlü “telif sahibi”. Geçmişte, küçük bir bel yaptırmak, boş zamanınızın hanımefendisi olduğunuzu veya rakamınıza bakabilecek kadar boş zamanınız olan bir beyefendi olduğunu ifade ediyordu.

 

Neden belde eğitimin popülerleştiğini düşünüyorsun?

 

Son on yılda dişil biçimini kutlamak kademeli olarak geri döndü ve “ideal vücut türünü” bu kayda katkıda bulunan ünlüler vardı. Bu, Dita Von Teese ile başladı ve şimdi Christina Hendricks, Beyonce, Kim Kardashian ve Nicki Minaj da yetenekleri için değil, figürleri için: havalı ve çok küçük-belden halkın dikkatini çekiyor.

 

Sürecin içeriği nedir?

 

Belinizi gerçekten azaltmak için, oldukça düzenli bir şekilde bir korse giymeniz gerekiyor. Günlük idealdir, ancak haftada birkaç kez bile belinizin esnekliğini etkileyecektir.

 

Nasıl başlıyorsun?

 

Saygın bir korse üreticisi bulmaya başlamayı öneriyorum; ideal olarak, tadını çıkaracağınız bir şey olup olmadığını öğrenmek için korselerde deneyebilirsiniz. Fit burada önemli! Giymekten hoşlanmadığınız bir korse bulduğunuzda, sık sık giyin, rahat bir noktaya bağlayın. Ne kadar sık ​​giyerseniz, ilerleme o kadar iyi olur. Bütün gün ve gece ilk başta giyerek derin uca sıçramayın. Yavaşça çalışın. Vücudunuzu dinleyin ve eğer rahatsız edici iseniz, korse gevşetin veya çıkarın. Bu bir yarış değil; yolculuk hedef kadar önemlidir.

 

Bel eğitiminin faydaları / sonuçları nelerdir?

 

Kendim için konuşurken, bir korseyi giyme ne kadar sıklıkla, belimi çekmem o kadar kolay ve düzenli olarak giyersek o kadar dramatik sonuçlar elde edersiniz. Belli bir belki de sadece bel egzersizi değil, korse giyen insanlardan gördüğüm yararlarından birisi, insanlar kendilerini farklı bir ışıkta görmeleridir; genellikle belki de ilk defa belki de aynada düzgün bir bel görüyorlardı. Çünkü bir toplum olarak narinliği değerlendireceğiz, beline sadece olduğu gibi dantelliğini dile getirme gücünü artırabilir.

 

Bu sadece diyet ve egzersize girmek istemeyen insanlar için bir kısayol mu?

 

Bir korse sadece birkaç dakika içinde yaratabilir drama pilates ya da yoga miktarı oluşturmaz. Beni yanlış anlama! İnce bir bel için sağlıklı diyet ve egzersizin yanı sıra korse giymek tavsiye ediyorum. Buna ek olarak, korse giymekten biraz beklenmedik ve kesinlikle zayıf görülen bir psikolojik yaranın bulunduğunu düşünüyorum. Bir kişinin duruşu iyileşti ve bu sadece ayakta durmanız ve düzgün oturmanız anlamına gelmiyor: Dik duruş, güven şeklidir. Düz duruyorsan, kendinden emin hissedersin ve o şekilde görünürsün. Bu tür bir olumlu geribildirim döngüsüdür. Ayrıca, eğer skolyoz veya zayıf bir sırt olursanız, iyi yapılmış, rahat bir korse muhteşem hissedeceksiniz!

 

Sonuçları görmek ne kadar sürer?

 

Bazı bedenler bel eğitimine çok kolay geçer, bazıları biraz daha dirençlidir. Korse giymenin kolaylaştırılmasına katkıda bulunan şeylerden biri, çekirdeğinizdeki kasların ne kadar esnek olduğunu gösterir. Çok güçlü bir çekirdeğiniz olmasına rağmen çok sayıda yan yana esneklik varsa – çok sağlam birinden daha hızlı korsede kalırsınız. Aynı şey vücut kompozisyonunun sağlamlığı için de geçerli. Daha yumuşak insanlar kompozisyonu biraz daha yoğun olan insanlara kıyasla hızlı bir şekilde azalır ve kompresyonunu kolaylaştırır.

 

Bel eğitimine başladıktan sonra, sonuçların korunması için bunu devam ettirmeniz mi gerekiyor?

 

Bel egzersiziyle ilgili açıklamak kolay olmayan bir şey, korseli belinizi biraz azalttığınız sürece korse dışında muazzam sonuçlar görmeyeceğinizdir.

 

Yine, kişisel deneyimlerimden yola çıkarak, yirmi yılı aşkın süredir korseler giyiyordum – Sanırım doğal belim korseleri giysem bile olduğundan daha küçüktü. Korseumu sıkça giydiğimde, bir veya iki gün içinde bel çizgisinde bir fark görüyorum, ancak bu, koridorumu çıkardıktan hemen sonra. Sonunda günlerce sürmez.

 

Vücut ne kadar çabuk bel öncesi eğitim şekline geri dönüyor?

 

Vücudunu değiştiren başka bir şey gibi: Bir diyet yapmak ve 20 libre kaybetmek. Diyetten ayrıldıktan sonra ne kadar süre bu sonuçlar ortaya çıkıyor? Veya egzersiz yaparak vücudunuzu şekillendirdiniz: Egzersizi bıraktığınızda ne kadar süreyle formunuzu koruyabilirsiniz? Her tür spor, bakım gerektirir.

 

Özel bir korseye ihtiyacınız var mı, yoksa rafı satın almanız uygun mu?

 

Kaliteli bagajdan başlayarak önerim. İlk birkaç inç en hızlı, bu nedenle, vücudunuzun ortalamanın üzerinde olmadığı sürece özelle başlamak neredeyse aptalca ki, rafa sığacak kadar rahat bir şey bulamıyorsunuz.

 

Doğru korse nasıl seçilir?

 

Seyahatinize yolculuğa başlamayı seçtiğiniz giysinin içinde rahat olmanız gerekir, aksi takdirde onunla sopa yapmak çok zor olur. Orada bel şekillendirme iddia eden bir sürü ürün var. Gerçekten hoşunuza giden bir şey aldığınızdan emin olun. Korse tarafından tutulması için rahatlamak için vücudunuza ihtiyacınız var; her adımda dövüşmek istemezsiniz. Buna ek olarak, belinizi daraltmayacak, ancak her şeyi de bağlayan bir şey giyerseniz, belinizi çok etkili bir şekilde şekillendirmeyeceksin.

 

Bel eğitimini denemek isteyen insanlar için herhangi bir bilgelik sözü?

 

Korse kalitesi hakkında günlerce devam edebilirim ve bir korse ile büstiyer arasındaki fark nedir, ancak belinizi şekillendirmek istiyorsanız, deneyimli bir korse üreticisi ile çalışmanız gerektiğini söyleyerek sonuçlandıracağım. Rahatlık açısından Fit her şeydir. Her şeyden önce, kimseye serbestçe nefes almanın aşırı olduğunu söylemesine izin vermeyin! Sadece kötü korse nefesinizi kısıtlar.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )