Slim N Lift Ürün Görseli

Erkeklerde kilo problemleri

Erkeklerde kilo problemleri Erkeklerde kilo problemleri  

Günümüz de bir çok insan fazla kiloların dan ya da bölgesel olarak zayıflamak istediğin den sürekli olarak söz etmektedir. Erkekler genel de kilo konusun da kadınlara göre daha rahat davranmaları gerekmektedir.

Kadınların vücutların da bulunan yağ oranı erkeklere göre daha fazla olduğu için kadınlar çok daha rahat bir şekil de kilo almaya meyilli olurlar. Erkekler kas yapıları daha fazla olduğu için kadınlara göre daha zor kilo almaktadırlar.

Erkekler genel de kiloları ile barışık gibi görünseler de erkekler de göbeklerini son derece dert eden insanlardır. Bu konu da her zaman erkeklerin balkonsuz erkek mi olur ya da Türk kası bu diye kendilerini tiye alsalar da erkeklerin de kilo sorunları vardır.

Kilo her zaman sağlığınıza büyük bir tehdittir. Bu neden ile her zaman sağlığınız açısın dan rahat bir gelecek geçirmek için bu konular da dikkatli olmanız gerekmektedir. Her zaman hayatınız da spor ve sağlıklı beslenmeye özen göstererek yaşayın emin olun bu şekil de çok daha mutlu insanlar haline geleceksiniz…

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )