Slim N Lift Ürün Görseli

İnce Görünmek İçin Nasıl giyinmeli?

İNCE GÖRÜNMEK VE YÖNTEMLERİ

Birçok kişi kendi ağırlığı konusunda kendinden emin bir şekilde hissediyor ve çoğu da ne kadar ağır oldukları konusunda kendilerini güvende hissetmiyor olabilir. Bununla birlikte, birkaç basit moda püf noktası ile kendinize biraz daha ince görünmenizi sağlayabilirsiniz.

Acele mi

Deri görünümünü giymenin en iyi yolu, iyi bölgelerinizi vurgulamak için parlak, cesur renkler kullanmaktır. Siyah ve koyu renk denim gibi koyu renk tonlarıyla sorunlu alanları gizleyin. Dantel olmayan alanları örtmek için bir ceket, ince pantolon veya yüksek bel eteği kullanın. Günün sonunda rahat hissedeceğiniz kıyafetler istersiniz! Ayakkabı, iç çamaşırı ve makyajı daha derisine bakmaya ilişkin ipuçları için okuyun!

Bölüm

1

İç çamaşırıyla İyi Bir Temel Oluşturma

Resim sağ Brak Seçin 20 Adım başlıklı

1

İç çamaşırları giyin. Bu özellikle sutyen seçilirken önemlidir. [1] İyi bir uydurma sutyen siluetinizi şekillendirmeye yardımcı olur ve içerdiği göğüssünüz. Yanlış boyutlu sutyen giymek, cildinize kazmak ve üstten dökülmeniz için kesim hatları oluşturabilir. Sutyen boyutunuzu profesyonelce bir mağazanın kadın bölümünde ölçmek düşünün.

Çok küçük iç çamaşırı giymek, pantolon ve diğer giysiler yoluyla görülebilen çıkıntı ve külot çizgileri yaratabilir. [2] Dikişsiz iç çamaşırı doğru boyutta satın almayı düşünün.

Adlandırılmış resim Kendinizi daha yapışkan görünen Elbise Adım 2

2

Destek görmeyen iç çamaşırları kullanmaktan kaçının. İnce bikini tabanları ve süngerler külot çizgilerini önler, çıplak asgari miktarı kaplarlar ve asansör veya destek sunmazlar. Erkek şort, özgeçmiş ve kalçalarınızı, midenizi ve kalçanızı çekmeye yardımcı olan diğer stilleri deneyin. [3] Bu kesintiler daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm yaratmaya yardımcı olabilir.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 3

3

Vücut zayıflama iç çamaşırı deneyin. Düzgün bir figür yaratmak ve fazla kilolarınızı kontrol altında tutmak için ekstra yardım istiyorsanız, iç çamaşırı şekillendiren bir beden deneyin. [4] Bu iç çamaşırlar mide, kalçalar, göğüs, kollar ve arka tarafların üzerinden kayabilir ve bu alanların çok fazla sallanmasını önlemeye yardımcı olur.

Bu seçeneği günlük giyim için biraz aşırı bulabilirsiniz, ancak özellikle özel günler için yararlıdır.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 4

4

Bir “kontrol topu” olan naylon çorap giymeyi düşünün. “Kontrol üstü çoraplar, özellikle de elbiseler ve etekler giyerken orta bölümünüzü düz tutmak için son derece iyi çalışıyor. Kontrol üst çorap üst hem de karnınızı uzatmak ve her şeyi yerinde tutmak için tasarlanmış uzun, kalın bir katmana sahiptir. [5] Bu, kıyafetlerinizin veya eteğinizin daha gurur verici görünmesini sağlayacak daha pürüzsüz bir görünüm oluşturur.

Bölüm

2

Birlikte Parmak Giysileri Bir araya getirmek

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 12

1

Doğru kıyafetleri al. Çok küçük ve sıkı kıyafetler, vücudunuzun sahip olduğu her fazlalık alanını gösterecektir. Öte yandan, çok büyük ve bol şişkin kıyafetler, aslında olduğundan daha geniş ve daha ağır görünmesini sağlayacaktır. Sadece sana uyan sadece kıyafetler sizi şımartacaktır. Bu mağazadaki giysileri denemek demektir. [6] Bir beden etiketi bir gömleğin belirli bir boyutta olduğunu iddia ettiği için, bu gömleğin aynı boyuttaki diğer gömleklerinizle aynı şekilde olacağı anlamına gelmez.

Elbiselerinizi düzgün bir şekilde süslerseniz size hazır giysiler giymek demektir, öyle olsun. [7]

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 8

2

Takılı veya gevşek stil yerine takılmış giyim tarzlarını tercih edin. Aslında sana uyacak kıyafetler giymekten daha ileri gitmek, vücudunu en çok düzleştiren giyim stilleri giymek. Aşırı sıkı ve sıkı kıyafetlerden kaçınmak demektir. [8] Sıkı malzeme vücudunuza sarılacak ve sahip olduğunuz her katı gösterecektir. Daha incelikli görünmeye çalışırken, aşırı cilden uzaklaşmaya dikkat edin, göstermeyin.

Aynı şey bunun aksine söylenebilir: Çok gevşek giysiler sizi gerçekten daha korkunç ve daha büyük gösterir – ki bunlar terbiyesizdir. Bununla birlikte, asılı kaldıktan sonra çerçevenizin üzerine perdelerek giyilen giysiler arayın. [9] [9] Giysilerinizi vücudunuzun kıvrımlarını takip edemeyecek kadar gevşek şekilde takılmasını istiyorsunuz. [10]

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 9

3

Gardrobunuza biraz siyah koyun. Siyahın zayıflama etkisi vardır ve özellikle pantolon, etek ve elbiseler ile güzel görünebilir. [11] Siyah görünümlerin tamamı gurur verici olabilir, ancak şık görünümlü ve kasvetli görünen arasında ince bir çizgi vardır. Tamamen siyah bir görünüm giymeye karar verirseniz, bir yerden bir renk popu ekleyin (bluz, ayakkabı, dudak rengi, çanta, kemer vb.).

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 10

4

Stilinize bazı koyu renk yıkama kotları ve diğer zengin renkler ekleyin. Genellikle, koyu renklerin siyah giyme efekti gibi zayıflama etkisi vardır. [12] Dolabınıza renk ve ilgi katmak için iyi bir yol, derin erikten koyu zeytinye, lacivertten çikolatalı kahverengiye kadar çeşitli zengin renkler eklemektir.

Sorun bölgelerinizi zayıflatmak için koyu renkler kullanın ve daha gurur alanlarına dikkat çekmek için parlak renkler kullanın. [13]

Image titled Wear a White Blazer Step 10

5

Bir ceket giymeyi düşünün. Bir ceket süssüz kolları örtmenin kolay bir yoludur, ancak yaka dikey çizgileri figürünüz güzel bir uzama yaratır. V yakalı gömlek ve koyu kotlarla eşleştirilmiş açık bir blazer, hızlı bir şekilde birlikte atmak için kolay bir kıyafettir. [14]

Image titled Dress for the Club Step 8

6

Cesur renkler ve desenler dahil etmeye çalışın. Daha önce de belirtildiği gibi cesur renkler iyi alanlarınızı vurgulayabilir ve koyu renkler sorunlu bölgelerinizde gizleyebilir. Eşyalarını karıştırmak için gardırobunuza koyu renk ve baskı desenleri eklemeyi düşünün. Küçük desenleri seçtiğinizden emin olun – yaklaşık olarak yumruğunuzun büyüklüğü. [15] [16]

Cesur desenler, gözünüzü dağıtabilir ve anahatınızı kamufle edebilir, böylece gözlemcinin, boyutunuz yerine kıyafet öğesine dikkat etmesine neden olur.

Açık renklerdeki desenler aslında eksikliklerinize daha fazla dikkat çekip sizi daha büyük görünmesine neden olabileceğinden, desenleri parlak veya derin renklerde seçin.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 13

7

Monokromatik renk şemalarını deneyin. Geniş renkli katı renk blokları, gözü yan yana değil de yukarı ve aşağı çekmektedir. Sonuç olarak, gözün genişliğinden daha fazla yüksek olması, daha ince ve daha uzun görünmesine neden olur. [17] Düz renk elbiseler, üst ve alt parçalar, hatta renk bloke edilmiş elbise giymeyi deneyin.

Renkli engellenmiş elbiseler, bir renkle oluşturulmuş bir elbisenin aynı gülünç görünümünü oluşturabilir, ancak renk bloke edilmiş elbiseler farklı renkte paneller oluşturabilir veya gurur verici bir figür yaratabilir. [18]

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 5

8

Dikey boyunlu çizgileri giyin. V yakalı gömlekler, kazaklar, hırkalar ve diğer dikey yaka çizgilerini toplayın; gözü yukarı ve aşağı çekin, gövdenizi uzatın ve daraltın. [19] Mürettebat boynu ve tekne boynu gibi yatay boyunlu çizgileri kullanmaktan kaçının, çünkü bunlar omuzlarınızı ve büstünüzü daha geniş gösterebilir.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 14

9

Dikey ayrıntılar için tercih edin ve yatay ayrıntılardan kaçının. İğne şeritleri, pileler ve dikey fermuarları düşünün ve yatay şeritler veya süsleme satırlarından kaçının. Dikey detaylar, gözün, yan yana değil de yukarı ve aşağı bakmasını sağlar; bu da, narinlik yanılsamasına yardımcı olur. [20]

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 15

10

Bacaklarınızı pırıltılı pantolonlarla dengeleyin. Sivri kot pantolon ve daha ince bir bacaklı diğer pantolonlar kalçanıza ve üst bacağınıza dikkat çekiyor ve bu da üstünüzün ağır olmasını sağlayabilir. Bunun yerine, hafif bir parlama ile düz bacak, çizme-kesim ve diğer pantolon stilleri arayın. [21] Bu stiller gözleri aşağı ve uzak çekerek genel olarak daha yalın bir görünüm oluşturur.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 16

11

A-line, diz boyu etekler ve elbiseler arayın. Kalça ve üst uyluğa bir çizgi etek takılmıştır, ancak bacakların yanına dengelenmiş bir görünüm oluşturarak dize doğru parlıyor. [22] Diz boyu etekleri en evrensel olarak gurultudur, ancak birçok orta buzağı stili de boyunuza bağlı olarak iyi çalışabilir.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 17

12

Sorunlu alanları gizle. Örneğin, midenizde fazla kilo taşırsanız, peplum üstleri ve elbiseler arayın ve yüksek belden a-line etek ile eşleştirilebilir. Ayrıca, sarın gömlekler ve elbiseler belinizi süslemenize ve hantal alanları kaplamanıza yardımcı olabilir. [23] Çok fazla dökme yapmadan sorunlu bölgeleri maskeleyen kıyafetlere doğru eğilin.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 18

13

Sorun alanlarınıza ayrıntı vermekten kaçının. Uyluklarınızda aşırı kilo taşırsanız, cepleri az olan ve kalçada süslemeler olmayan alt kısımları arayın. [24] Ayrıntılar dikkat çeker ve vücudunuzun görsel ayrıntılarla kaplı olan kısımları daha belirgin görünür.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 19

14

Olumlu özelliklerinizi vurgulayın. Güçlü bacaklarınız varsa ve onlarla gurur duyuyorsanız eteğinizin kenar çizgisini birkaç santim yükselterek vurgulayın. Belirgin bir beliniz varsa, gerçekten dikkat çeken, kıstırılmış, yüksek bel bel hatları ve kemerleri arayın. [25] Vücudunuzun en ince bölgelerine dikkat çekerek, genel narinlik ve güven yanılsaması yaratırsınız.

Bölüm

3

Ayakkabı ile Aksesuarlaştırma

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 20

1

Yüksek topuk ya da platform deneyin. Yüksek topuklu ayaklar bacağınızı uzun ve yalın görünür hale getirir ve daha yağsız görünümlü bir bacak genel olarak daha yalın bir görünüm yaratmaya yardımcı olur. Geniş ayaklarınız varsa, çatlak sandaletler ve daireler yalnızca ayağınızın ağırlığını vurgular. [26] Topuklarınızın stilettos olması gerekmez, ancak daha ince, iki inç topuklu veya daha fazla top bacaklarınızın görünümünü uzatmaya yardımcı olabilir. Daha alçak bir vampayı (ayak parmaklarınızı kaplayan alan) olan sivri bir parmağınızı deneyin ve kare ayak parmaklarını önleyin. [27]

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 22

2

Ayak bileği kayışlarıyla ayakkabı kullanmaktan kaçının. Ayak bileği kayışları, ayağının üst kısmında, bacağınızı kesen ve daha kısa görünmesini sağlayan yatay bir çizgi yerleştirir. [28] Daha kısa boylu bir bacak genel tenli yanılsamayı azaltır.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 21

3

Bacaklarınızın rengine uyan ayakkabılar giyin. Ayaklarınızın cilt tonu ile uyuşan ayakkabılar, daha uzun bacaklar yanılsamasını yaratacaktır. Siyah renkli sağlam taytlarla eşleştirilmiş siyah çizmeler veya pompalar, daha soğuk kış aylarını aramaya gitmektir. [29] Yaz aylarında cilt tonlu ayakkabıları ve pompaları deneyin ve çıplak bacaklarla giyin. [30]

Bölüm

4

İlave zayıflama teknikleriyle şekillendirme

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 23

1

Yüzünüze dikkat çekmek için makyaj kullanın. Bir göz rengi ruj veya ruj gölgesi odak noktasını yüzünüzde ve vücudunuzun üzerinde tutar. Kaşlarınızı kemerli ve şekillendirdiğinizden emin olun ve yüzünüzü aşağı doğru sürükleyecek gibi görünen göz çevrelerinin altında ve üstünde örtün. [31]

Bununla birlikte, çok fazla makyaj giymiyorsunuz. Bir defada yalnızca bir özelliği (genellikle gözlerinizi veya dudaklarınızı) biraz renklendirin ve makyajınızın diğer bölümlerini doğal görünmesini sağlayın.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 24

2

Saçınızı şekillendirin. Stilistinize boynunuzu veya yüzünüzü uzatabilen stiller hakkında konuşun. Genel olarak, geniş bob kesikleri yüzünüze çok fazla genişlik katabilir, ancak birçok uzun, katmanlı stil, gözü yanlara doğru değil de yukarı ve aşağı yönlendirir.

Saçlarınızı yukarı kaldırıp yüzünüzden çekmeyi düşündüğünüzden. Saçınızı pürüzsüz bir at kuyruğuna bağlarken, başınızı tırmalayıp biraz hacim vermeye başlayabilirsiniz. [32]

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 25

3

Kuyumcu ile aksesuar verin. Parlak, şımarık, uzun kolyeler düşünün. [33] Dikey bir görünüm oluşturan mücevherat ve diğer aksesuarlar ile yapışın ve boyun veya diğer özelliklerin daha kalın olmasına neden olan şok gibi yatay aksesuarlardan kaçının.

Image titled Dress to Make Yourself Look Skinnier Step 26

4

Kemer deneyin. Vücudunuzda yatay bir çizgi oluşturmasına rağmen, doğal belinizin etrafına sarılan modaya uygun bir kemer belinizin daralmasını vurgular ve gülünç, ince bir siluet yaratabilir. Daha geniş kemerler yerine dar kemerlerle yapışın. Bu, belinizin bağlı olmaktan çok sıkışmış görünmesini teşvik edecektir. [34]

Örneğin, siyah bir kıyafeti olan ince, leopar bir kemer düşünün.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )