Slim N Lift Ürün Görseli

Korse giymenin faydaları

En sık karşılaştığımız sorulardan birinin, “İnsanlar neden korseler giyiyor?” Diye bilmek sizi şaşırtabilir (veya belki de değil!). ‘Terbiyeli’ bir korse kullanıcı veya uzun süreli bel eğitmen olduğunuzda bu çok açık gözüküyor , ancak tüm aldatmacanın neyle ilgili olduğunu anladıktan sonra düşünebilecek pek çok korse meraklısı insan var.

Son 10 yıl içinde binlerce kadınla tam anlamıyla kederli deneyimleri hakkında konuştuk. Buradaki geri bildirimlere dayanarak, bu korse giymenin en büyük beş avantajı.

1. Bu seksi!

Doğru. Şok olmayın ya da skandallanmayın … korseler çok seksi. Sadece bakışla ilgili değil. Bir ara korse deneyin. Eğer var ise doğru boyut ve stilini , en kısa sürede bu dantel cinch olarak oldukça şaşırtıcı hissediyorum. Gerek yok sıkı dantel ya sadece vücudunuza o kadar rahatını sağlamak. Slim N Lift Atlet Korse Yorumları sıkça sorulan sorular arasında yer almaktadır.

2. belini kaybettin ve tekrar görmek istiyorsun

Her zaman fark etmeyecek kadar yavaş yavaş oluyor, ama bir sabah uyanıyor, aynaya bak ve belinizin kaybolmuş gibi göründüğünü fark et! Evet, diyet yapabilirsin, egzersiz yapabilirsin, birkaç kilo verirsin … ama yine de yüzleşelim, bazen sadece tekrar “bak” ı istiyorsun!

Daha önce bir partiye birkaç korseyi çektik (çünkü insanlar her zaman meraklıdır) ve bir kadının yüzüne baktığı zaman bir aynaya baktığı zaman bir korse ilk kez onun paha biçilemez (ve bazen de biraz duygusal). .

3. Sırt desteği ve daha iyi duruş

Sırt desteği ve duruş iyileştirme konusunda yardımcı olmak için birçok seçenek bulacaksınız, ancak bunların hiçbiri korse kadar güzel ve çok yönlü midir? Öyle değil!

Yerel ev geliştirme mağazanızda bir çift gevşek ovalama altında veya o turuncu yeleklerin altında bulacağınız korseler sayısına şaşırabilirsiniz. Uzun süreler boyunca ayakta durun ya da iş gününüzün çoğu için bir ofis koltuğuna bağlı olsanız da, bir korse giydiğinizde oyalanmayacaksınız! Slim N Lift Yorumları bahsedilen yorum ve yanıtları arasında da sıkça bahsedilmektedir.

4. Bel eğitimi

DAVRANIŞIYORUZ listemizde bel eğitimi de var! Kim Kardashian’ın son basınına ve lateks sinemaseverle spor salonunda ne yaptıklarını tanımlamak için “bel eğitimi” kullanan diğer birkaç basına bağlı olarak bu terimin etrafında bir sürü karışıklık var.

Ancak, gerçek bel eğitimleri , çoğu gerçek bel eğitmeninin ulaşmaya çalıştığı yarı kalıcı sonuçlar elde etmek için çelik kemikli korse kullanılmasını gerektirir . Bel antrenmanlarımız ve bel antremanı hakkında daha fazla bilgiyi Bel Egzersizi 101 sayfamızdan bulabilirsiniz .

5. ağrı kesici

Korse giymekle ilgili ağrı rahatlığı sağlayan insanlar hakkındaki hikayeler bizim favorilerimizdir. Kronik ağrılar yaşamadıkça, bunun nasıl olacağını hayal etmek zor. Ama en azından bir miktar ağrıyı rahatlatan müşterilerimizden sevinçlerini hissetmek çok kolay bir şekilde yazdıklarında bir korse giymekle. Slim N Lift Korse Kullanıcı Yorumları sayfasında da bahsedilmektedir.

Gönderen skolyoz gelen rahatlama var Hannah, hiç, bir araba kazasından şiddetli bel ağrısı yaşadı Theresa, , korseler birçok kişi için sırt ağrısı rahatlatmak yardımcı olmuştur. Tıbbi nedenlerle korse düşünüyorsanız, her zaman doktorunuza danışmanız gerektiğini unutmayın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )