Slim N Lift Ürün Görseli

Korseler ve Giyim Şekli

Binlerce yıldır, kadınlar korseleri bellerini eğitmek için bir mekanizma olarak kullandı. Bel egzersizinin arkasındaki temel önceli basittir. Belli bir süre sıkı bağlanmış bir bel eğiticisi giyiyorsunuz – hepsi bu kadar. Belinizin çevresindeki bu sürekli sıkışma sonuçta doğal bel boyutunuzu zamanla azaltmak için çalışır.

 

Ayrıca bel eğitmenleri giyebilir ve germe veya pilates gibi çeşitli egzersizler yapabilirsiniz . Doğal bel boyutunuzu azaltmak için tartışmalı bir yöntem olan bel eğitmenlerinin artıları ve eksileri vardır.

 

Önce bel eğitmenlerini kullanmanın avantajlarına bir göz atalım.

 

Coveted ‘Kum saati’ Figürün Elde Edilmesi

Bir kum saati figürünün bir kadının sahip olabileceği en orantılı ve şaşkın figür olduğu varsayılmıştır.

 

Birçok kadın, belçilik eğitime başlar çünkü kum saati istiyorlar. Bu şeklin, bir kadının sahip olabileceği en fazla orantılı ve gurur verici olduğu düşünülmektedir. Bel egzersizleri, belinizi süzerek ve kalçalarınızın ve bustline eğrilerini vurgulayarak bir kum saati elde etmeye yardımcı olur.

 

Eğer trenin doğru bir şekilde durması durumunda, sonuçları birkaç hafta içinde göreceksiniz. İstediğiniz bir kum saati şekli ise, bel egzersizi sizin için doğru olabilir.

 

Ağırlık kontrolü

Bel eğitmenleri yalnızca yediğiniz yiyecek miktarını sınırlar, vücudunuzda herhangi bir yağ yakmamaktadır.

 

Sürekli bir bel eğitmeni giyerseniz, büyük miktardaki yiyecekleri tüketmenin zor olduğunu farkedeceksiniz. Bu, bel eğitmenleri hakkında hatırlanması gereken şey, kendi başlarına kilo vermesine yardımcı olamayacaklarıdır. Sadece yediğiniz yiyecek miktarını sınırlarlar. Vücudunuzda herhangi bir yağ yakmazlar.

 

California State Üniversitesi’ndeki Fitness Profesörü – Long Beach, Dr. Jan Schroeder, “Korseler, orta kesimde kalıcı yağ kaybetmene neden olmaz; onlar size bir kum saati şekli vermek için gövde yağ ve organların yeniden dağıtılmasına neden olur. ”

 

Kilo vermek için bel egzersizcilerini kullanmak istiyorsanız kararınızı yeniden düşünün.

 

 

 

Duruş ve Güvenini Artırır

Bel eğitmeni, sırtınıza gerekli desteği sağlayarak duruşunuzu geliştirir.

 

Bel eğitmenleri, ayakta dururken ve otururken iyi bir duruş sürdürmenize yardımcı olur; çünkü bel eğiticileri içindeki metal kemikler, kıyafet imkansız hale getirir. Sırtınıza gerekli desteği sağlayarak pozisyonunuzu geliştirirler.

 

Sonuç olarak, birçok kadın, bel eğitmenlerini kullandıktan sonra belindeki değişiklikleri gördüklerinde daha güvende olduklarını iddia ediyor. Giysilerinizin altında bel eğitici taktığınızda, sizi daha ince görünür hale getiriyorlar – bu da kendine güveninizi arttırıyor.

 

Doğum Sonrası Bel Sıkma

Bel antrenörlerine giymek, yeni annelerin firmalarını kurtarmak gibi görünüyor

 

Bir sürü kadın bebeği doğurduktan sonra doğal bel boyutlarına veya abs seviyelerine dönmek istiyor. Bel eğitmenlerine bürünmek, yeni annelerin firmalarını kurtarmasına yardımcı olacak gibi görünüyor – Jessica Alba ve Kim Kardashian buna yemin ediyorlar.

 

The Dia Method’un Kurucu Ortağı ve CEO’su olan Leah Keller, “Korseler, doğru giyildiğinde rektus abdominisinin iki yarısına fiziksel olarak yaklaşmak için bir splint görevi görüyor. Korse abs absorbe etmez ya da ayrı bir karın duvarını kendi başına iyileştirmez, iyileşme sürecini destekleyebilir ve hızlandırabilirler “.

 

Bustline Desteği

Bel eğitmenleri ayrıca gustline’a biraz destek sunar

 

Bustline’ı vurgulamanın yanı sıra, bel eğitmenleri de biraz destek veriyor. Bel eğitmenlerinin bu özelliği özellikle büyük göğüslü kadınlar için faydalıdır çünkü sırt ağrısı ve baskıyı azaltmaya yardımcı olur.

 

Bel Eğitiminin Eksileri

Bel antrenörlerinin yararları kesinlikle olsa da, dikkati çeken bazı yan etkileri de vardır. Orada bel eğitmenlerin kullanımını eleştiren çok sayıda uzman var ve bunun iyi olmanın getirdiği zararlardan daha fazla olduğunu düşünüyor.

 

Rahatsızlık hissediyorum

Bir bel eğitmeni giymek rahatsız edilmek zorundadır, çünkü bu beliniz sıkıca bağlanmış bir giysidir. Ne kadar sıkı bir şekilde giydiğiniz konusunda kolayca geçin çünkü çok agresif iseniz, bir sürü problem oluşturacaktır.

 

Çürük, sığ solunum, aşağı doğru basınç ve kısıtlı hareketler gibi belirtilere dikkat edin. Şimdiye kadar bu semptomlardan herhangi biriyle başlamış iseniz, o zaman bel eğiticisini çok fazla sıkmışsınız demektir.

 

Asit cezir

Yemekler sırasında bel eğitmeninizi giyiyorsanız, sadece uygun sindirime engel olmayabilir, aynı zamanda asit reflüsü oluşturabilir

 

Karnınızın içinde, bağırsaklarınızın, yemek borusunun ve karnınızdaki karmaşık bir ağ var. Belinizi azaltmak için bel egzersizcileri kullandığınızda, bu organlara aşırı baskı uygulanır. Yemekleriniz sırasında bel eğitmeninizi giyiyorsanız, sadece uygun sindirime engel olmayacaktır, aynı zamanda asit reflüsü oluşturabilir. Bunu önlemenin yolu, yemek eğitmeninizi yemek saatlerinde çıkarmak veya daha gevşek bir şekilde bağlamaktır.

 

 

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )