Slim N Lift Ürün Görseli

Slimn Lift Slimming Shirt Toptan Satış

Erkekler için üretilen mucizevi bir ürün olan Slim’n Lift Erkek Korse, anında göbeği yok edip fit bir görünüm sağlamaktadır. Slim’n Lift Erkek Korse bayileri, her ay binlerce lira kazanç sağlamakta olup, en çok satan ürünün bayisi oldukları için birçok avantajlardan faydalanmaktadırlar. Hemen yerinizi ayırmak için bizi arayın!

Toptan alım adedi 50 adet olup, vergi levhasına sahip olmanız gerekmektedir. Şahıs veya kurumsal firmalar toptan satıştan faydalanabilirler. Kar oranı oldukça yüksek olan bu ürünün satışını internet sitenizde, mağaza ve dükkânlarınızda rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vergi levhası olmayan kişiler, bireysel satış yapabilir veya satış ortaklığı programımıza katılabilirler.  İsterseniz dropshipping hizmetimizi kullanabilirsiniz. İnternet alışveriş sitenizde, sosyal medyada, İnstagram veya facebook kanalı ile satış yapabilirsiniz. Müşteriyi bulup müşteri bilgilerini bize iletmeniz yeterlidir. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinizin adresine teslim ediyoruz.

İstanbul Slimn Lift Slimming Shirt Toptan Satış, Ankara Slimn Lift Slimming Shirt Toptan Satış, İzmir Slimn Lift Slimming Shirt Toptan Satış, Antalya Slimn Lift Slimming Shirt Toptan Satış, Ordu Slimn Lift Slimming Shirt Toptan Satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Slimn Lift Slimming Shirt Toptan Satış için hemen şimdi bizi arayın.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )