Slim N Lift Ürün Görseli

Zayıf Görünmek İçin Erkekler Nasıl Giyinmeli?

Tamam, bu makaleye başlamadan önce, başlık hakkında işe yaramayın. İnsanların bilmek istediklerini yazıyorum; birçok kadın giysilerinde daha uzun boylu ve daha ince görünmesini istiyor.

 

Ben daha uzun boylu veya daha ince görünmesi için giyinmek zorunda olduğunuzu veya önemli olduğunu söylemiyorum. Ancak daha uzun boylu ve daha ince görünüyorsa hedefiniz belirli bir gündür veya size ekstra güven verirse bu makale bazı yönergeler sağlayacaktır.

 

Bunun gibi bir hedefe sahip olmak da tamam. Kendime baktığım zaman, bazı günlerde daha uzun görünmek üzere giyinmek istiyorum. Bazı günlerde figürünü vurgulamak veya belime vurgu yapmak istiyorum. Bazı günler, sadece sinirli olmak istiyorum ve seçtiğim siluet en gurur kaynağı olursa olsun umurumda değil. Bazı günler benim yaşımı giymek istemiyorum ya da zayıflamayı önemsememek ve sadece eğlenmek istemiyorum. Her şey yolunda.

 

Herhangi bir günde daha ince görünmek için kıyafet yapmak istersem, bu kim olduğumu kabul etmem ya da sahip olduğum bedenle ilgili memnuniyetsiz olduğum anlamına gelmez, sadece demek istediğim o gün için uzun boylu veya mümkün olduğunca incedir gibi görün. Giysiler, gözü aldatmak için kullanabileceğiniz harika bir alettir ve peşpeşe neden elde edersiniz, o halde onu neden kullanmayın? O halde başlayalım!

 

Şeklinizi modaya uygun hale getirmenin ve daha uzun boylu ve daha ince görünmenin 5 yolu vardır.

 

  1. Topuklu Giyin

Daha uzun görünmek için en iyi yollardan biri, çok fazla renk belinden engelleme önlemektir. Bu, etek veya ayakkabılarınızı koordine eden bir renkte çoraplar veya külotlu çoraplar kullanmak anlamına gelir. Veya pantolonunu ayakkabılarıyla koordine et. Bunu yapmak vücudunuzu belden aşağı doğru uzatır.

 

Özellikle yaz aylarında çorap giymek için çok sıcakken başka bir harika numara çıplak renk ayakkabıları seçmektir. Çıplak ayakkabılar tüm renklerle çalışır ve bacaklarınızı daha uzun süre görünür hale getirirler, çünkü karşıt bir ayakkabı rengi bacağınızın çizgilerini kesmeye eğilimlidir.

 

Muhtemelen topukların boyu arttırıp duruşunuzu geliştirerek sihirli çalıştıklarını biliyorsunuz, size daha uzun boylu, daha ince bir görünüm kazandırıyorsunuz. Ancak pek çok topuk giymek rahatsızlık verici. Aldatıcı rahat topuklu görünüm arayın. Cole Haan gibi markalar, dolgu gibi konfor dokunuşlarıyla modaya uygun ayakkabı yapıyor. Sylvia kısa bir süre önce son derece rahat ve yürümek için mükemmel Fly London formlu ayakkabılara sahip ancak yine de yükseklik katıyor.

 

 

 

Bakışınızı düzleştirmek için gökyüzü yüksek stilettos giymek zorunda değilsiniz. Yüksekliği 2-3 “büyük fark yaratabilir. Her gün topukların en iyilerinden bazıları şunları içerir:

 

Seksi, ince bir topuk biçiminde birazcık yüksekliğe sahip bir yavru topuk

Konfor ve darbe direnci için lastik tabanlı bir topuk

Daha koyu ve daha kararlı bir topuk ile yığılmış bir pompa

Daha fazla destek ve istikrar sağlayan kama topuk

Platform pompası veya sandalet. Düşündüğünüzden daha rahat görünüyor. 2 “platformlu ve 5” topuklu bir pompa aslında 5 “yüksek değildir. Topuk daha fazla bir 3 “yüksek pompa gibi hissediyor ancak sizi tam 5” seviyesine çıkarıyor.

Topuklarınızdaki yapışkan Dr. Scholls Dreamwalk High Heel Jel Insoles ile yüksek topuğunuza daha fazla rahatlık   katın. Taban topuklarını ve topunuzu ayaklarınızın üzerine yastıklar, ki burada yürüme etkisinin çoğu gerçekleşir. Dr. Scholls, açık ayak ipleri, sapanlar ve sandaletler için, pompalar ve çizmeler için tam bir jel taban, ya da yapışkan kemer tabanlı tabanlık sunmaktadır.

İşte size daha uzun ve daha ince görünmenizi sağlayacak şık ve rahat topuklar için bazı fikirler:

Konfor ayakkabıları markalarının ve önerilerinin tam listesi için buraya gidebilirsiniz .

 

  1. Kemerli Sıska Bir Bel Çizgisi Oluşturun

Kemerlerin gardıropunuza neden eklenmesiyle ilgili bir yazı var . Ama mükemmel bir moda aksesuarı olmanın yanı sıra, bir kemer beli dinlemeye ve vücudunuza kum saati şekli eklemeye yardımcı olur. Japon esintili Obi kemerlerindeki en son trend, belinizi rahatça dinleyen mükemmel zayıflama kemeridir. Hem daha uzun hem de daha ince görünmek için bir kemer kullanmak isterseniz, zıt kemeri atlayın ve kemer rengini pantolonunuza veya eteğinize uydurun; bu, bacaklarınızın biraz daha uzun olduğu yanılsamasını verecektir.

 

Bazen tabakalaşma biraz hantal olur. Ancak katmanlama, daha uzun boylu ve daha ince görünen önemli bir araçtır. Üzerinizde çok fazla kumaş olduğunu düşündüğünüzde, bir kemer katmanlaşma etkisini düzene yardımcı olacaktır. Katmanlı bir kemer kullanmak için en iyi yol, kumaşı çizmek ve eğrileri vermek için hırka veya şalınıza kemer takmaktır.

İşte şık, zayıflama kemerleri:

  1. Renkli Sütunlarda Giysi

Renkli ya da renk engelleme sütunları, stratejik olarak kullanıldığında, şeklinizi yükseltmeye ve inceltmeye yardımcı olur. Zayıflama süreci iki unsurdan oluşur: renk ve katmanlar. Renk seçimini dikkatlice düşünün. Siyahın zayıflamasının doğru olmasına rağmen, çok fazla siyah giymek sıkıcı olabilir ve yaşlanırsınız. Herhangi bir karanlık, zengin renk de siyah renk kadar zayıflama yapabilir, bu yüzden donanmış, koyu kırmızı, merlot, koyu kahverengi veya zengin, karakalem grisi gibi en son renkleri tercih edin. Zümrüt ya da orman yeşili de büyük bir geri dönüş yapıyor.

 

Bir kez karanlık, zayıflama rengi seçtiğinizde, ince bir hırka, ceket veya kolsuz yelek ekleyin ve daha da uzatın. Katmanlı ceket etkisi büyük bir uzatma sırrıdır. Bacaklarınızın uzunluğuna dikkat ederek renk stratejisi sütunlarınıza etki katın.

 

Bir taban seçerken bacaklarınızı uzatmak için daha yüksek bir bel pantolonu veya etek tercih edin.

Bu ipuçları bacaklarınızı ve vücudunuzu daha uzun süre korurken, ceket katmanlaması muhteşem yüzünüzü vurgular. Gerçekten bir ruh hali (ve yükseklik) asansörüne ihtiyaç duyduğunuz günlerde, monokromatik, kafa kafaya benzeyen bir görünümde cesur, zengin bir renk giyin. İşte bazı fikirler:

2-sütunlar

  1. Dikey Detaylarını Stilinize Ekle

Yatay olanlar yerine uzun, dikey çizgiler, baskılar ve dikişler seçin. Dikey ayrıntılar sizi uzatır ve gözleri yana doğru değil de yukarı ve aşağı taramaya zorlayarak daha uzun ve daha ince bir çerçevenin illüzyonuyla yardımcı olur. Aşağıdaki lacivert pantolonda gösterildiği gibi detay, boru hattı veya bir smokin şeridi gibi ince olabilir. Veya bir elbisede iki metrelik bir kum saati kesimi. Aşağıda, uzun ayrıntıları ince olan dikey ayrıntılara sahip harika parçalar için bazı örnekler verilmiştir:

vertical2

  1. Daha akıcı görünüş için şekli giymeyi kullanın

Doğru sutyen ve iç çamaşırıyla başlayın – bu sizin bakışınızın temelini oluşturur. Uygun şekil aşınması, ihtiyacınız olan yerden kaldırıp destekleyecek ve diğer parçaların düzgünl0e+ştirilmesi ve daha düzgün hale getirilmesi size daha ince, daha uzun bir görünüm sağlıyor.

Şekil giyiminin büyükanneniz eskiden giymiş olduğu bir şey gibi görünmesi gerekmez, iç çamaşırlardaki dantel ya da zıt paneller gibi moda detayları, size güzellik ve sertlik arasında güçlü bir kombinasyon verir! Açık görüşlü olun ve şekli vermek bir deneyin. Günümüzün önde gelen şekli Maidenform, Spanx , Yummie ve diğerleri gibi şirketler, kadınlar tarafından kuruluyor veya kadın tasarımcılarıyla çalışıyor; bu da bir kadının nasıl görünüp hissetmek istediğini biliyor. Bu, bütün mevsimlerde oldukça rahat olmakla birlikte, kusurları sıkıştıracak, kaldırıp gizleyecek şık bir iç çamaşırı seçimi olduğu anlamına geliyor.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )