Slim N Lift Ürün Görseli

Zayıf Gösteren Korse

slim n lift 9Zayıf Gösteren Korse

Kilolar her zaman hem bayanların hem de erkeklerin sorunu olmuştur. Bu konu özellikle uzun zamanlardır bayanların en büyük sorunu olarak ele alınsa da erkekler de kilolarından şikayetçi olmaktadırlar ancak bayanlar için bir çok korse , ürün piyasaya sunulurken erkekler için bugüne kadar böyle bir ürün yoktu ancak günümüz de erkekler de artık fazlalıklarını gizleyebilecek.

Zayıf gösteren korse olarak karşımıza çıkan bu ürün Slim’n lift erkek korsesidir. Bu çok özel korse erkekler için özel olarak üretilmiş olan kıyafetlerin altından belli olmayan atlet tipin de tasarım edilmiş mükemmel bir üründür. Sizler de bu muhteşem atletten aynı normal giydiğiniz atlet gibi kullanarak giremediğiniz kıyafetlerinizin içine rahatlıkla girebileceksiniz. Her erkek baklava dilimli kasları olsun ister ancak bu kaslar için gereken egzersizleri yapamaz . Zayıf gösteren korse ile sizler de bu görünüm de olabileceksiniz.

Slim’n lift beden seçiminizi nedir sayfamız da yer alan beden seçeneklerinden yapabilir ve size uygun olan renk seçeneğini tercih edebilirsiniz….

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )